Čiužiniai

Mūsų kūnui, ypač stuburui, reikia atramos, galinčios prisitaikyti prie 3D struktūros, nesukeliant skausmo, audinių suspaudimo ar netinkamos laikysenos.

Tokias atramas suteikia Technogel® čiužiniai, nes juose spaudimas vienodai pasiskirsto visame kontaktiniame paviršiuje, todėl ženkliai sumažėja spaudimo maksimumai, dėl to pagerėja kraujo apytaka.

 

Mūsų čiužiniai suteikia ramų miegą, kuris yra pagrindas gerai mūsų psichinei ir fizinei sveikatai. Žinoma, Technogel® miego produktai nėra vienintelis veiksnys, garantuojantis puikų nakties miegą, bet tai yra tikrai pirmasis  būdas pradėti saldžiai išsimiegoti.

 

Daugelis pirmą kartą išbandžiusių Technogel®  produktus, pasakojo,  jog jautėsi lyg plūduriuojantys vandenyje. Gelis, dengiantis Technogel®  miego produktus, atplaiduoja visus kūno raumenis, tarsi juos apglėbia, išlaisvina mintis ir leidžia kūnui pailsėti.
 

Technogel® siūlo keturių rūšių čiužinius, kurie yra skirtingo aukščio, tačiau tai įtakos čiužinio kokybei neturi. Toks čiužinių aukštis parinktas tam, kad būtų galimą šį čiužinį pritaikyti įvairioms lovoms.